KONST / Litografier / Färglitografi 10974068
nr 1097 4068
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), 133/150, signerad, motivet: 55x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:11:59
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
20 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann